Fier, gjendet i vrarë një person

Fier, gjendet i vrarë një person

Një person është gjetur i varë me armë zjarri në mes të rrugës mëngjesin e sotëm në Fier, bëjnë

E diel “e zezë” në Maqedoninë e Veriut: 22 të vdekur nga Covid, 561 infektime të reja

E diel “e zezë” në Maqedoninë e Veriut: 22 të vdekur nga Covid, 561 infektime të reja

Kjo mund të quhet si e diela e zezë në Maqedoninë e Veriut, 22 viktima janë shënuar nga COVID-19 në 24 orët e fundit. Ky

PD: Në Sanatorium janë shtruar bashkë të infektuarit dhe të painfektuarit

PD: Në Sanatorium janë shtruar bashkë të infektuarit dhe të painfektuarit

Partia Demokratike ka deklaruar sot se në urgjencën e Sanatoriumit janë shtruar pacientë të prekur me Covid, pasi spitali Infektiv është

Rekord të infektuarish në Greqi, 10 persona humbin jetën

Rekord të infektuarish në Greqi, 10 persona humbin jetën

Në Greqi janë shënuar 790 raste të reja me koronavirus, një rekord i ri në shtetin fqinj. Ndërkohë 10 persona e kanë

Policia sekuestron në Rinas rreth 22 mijë paund të padeklaruara

Policia sekuestron në Rinas rreth 22 mijë paund të padeklaruara

Policia ka sekuestruar sot në Rinas, 21 900 paund cash, të padeklaruara. Sipas informacioneve, mësohet se paratë i përkisnin një femre

Politikë

Ekonomi

Aktualitet

Teknologji

Bota

Rajoni

Kosova

Kulturë

Sociale

}